Pozostałe inwestycje | Mate3ny - inwestycja Buma Kraków
katalog
mieszkań
Zobacz

Pozostałe inwestycje

Grupa Buma to nie tylko Osiedle Mate3ny, ale również inne inwestycje mieszkaniowe oraz obiekty biurowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DoWoli - JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

ul. Malborska/ul.Białoruska

Nasza nowa inwestycja DoWoli położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Parku Duchackiego. To miejsce z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie na tyle blisko centrum, aby móc DoWoli cieszyć się urokiem życia w Krakowie. W pobliżu znajduje się CH Bonarka, blisko stąd na spacer na Kopiec Kraka i do Kamieniołomu Liban. Znakomicie rozbudowana w tej okolicy sieć tras rowerowych gwarantuje bezpieczny i wygodny dojazd rowerem na Bulwary nad Wisłą, na plażę przy Bagrach czy na Krzemionki. Tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru szkoła, przedszkole, żłobek, a także cała niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa pozwalająca DoWoli korzystać z tego, co akurat potrzeba.
DoWoli to szeroka oferta mieszkań małych i dużych, od 28m2 do nawet 90m2, z ogródkami na parterze lub dużymi balkonami i pięknymi widokami na panoramę miasta, a także Babią Górę, szczególnie na 11 piętrze!


https://www.mieszkajdowoli.pl/

Przestrzenie Banacha

ul. Banacha

Poznaj genialne miejsce do życia. Przestrzenie Banacha to nowa, dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia. Powstaną tu punkty handlowo-usługowe, wygodne drogi oraz ogólnodostępny park. W obrębie osiedla zaprojektowany został plac zabaw dla dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, ścieżka biegowa, miejsca spotkań oraz wypoczynku. W pierwszych dwóch etapach osiedla powstanie pięć budynków, w których zaprojektowano łącznie 256 mieszkań o metrażach od 32m2 do 100m2.

https://przestrzeniebanacha.pl

29.Aleja

ul. Prandoty

29. Aleja to wyjątkowa inwestycja w centrum Krakowa, oddalona od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km, w otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych. W pierwszym etapie inwestycji w dwóch budynkach oddajemy do dyspozycji mieszkańców 210 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 27 m2 do 98 m2. Nowy, kolejny etap to budynek D, wraz z którym powstanie 86 mieszkań o powierzchniach od 25m2 do 96m2.

https://29aleja.pl/

Dom przy Ruczaju

ul. Obrońców Helu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna inwestycja, składająca się zaledwie z 18 mieszkań. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni maja sprawiać, aby każdy poczuł sie tu jak w domu.

Na przestrzeniach parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkani ao powierzchni od 28 m2 do 68 m2, sa wśód nich mieszkania jedno- dwu- trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został wielostanowiskowy podziemny garaż.

https://domprzyruczaju.pl/

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value