Pozostałe inwestycje | Mate3ny - inwestycja Buma Kraków
katalog
mieszkań
Zobacz

Pozostałe inwestycje

Grupa Buma to nie tylko Osiedle Mate3ny, ale również inne inwestycje mieszkaniowe oraz obiekty biurowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przestrzenie Banacha

ul. Banacha

Poznaj genialne miejsce do życia. Przestrzenie Banacha to nowa, dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia. Powstaną tu punkty handlowo-usługowe, wygodne drogi oraz ogólnodostępny park. W obrębie osiedla zaprojektowany został plac zabaw dla dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, ścieżka biegowa, miejsca spotkań oraz wypoczynku. W pierwszych dwóch etapach osiedla powstanie pięć budynków, w których zaprojektowano łącznie 256 mieszkań o metrażach od 32m2 do 100m2.

https://przestrzeniebanacha.pl

29.Aleja

ul. Prandoty

29. Aleja to wyjątkowa inwestycja w centrum Krakowa, oddalona od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km, w otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych. W pierwszym etapie inwestycji w dwóch budynkach oddajemy do dyspozycji mieszkańców 210 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 27 m2 do 98 m2. Nowy, kolejny etap to budynek D, wraz z którym powstanie 86 mieszkań o powierzchniach od 25m2 do 96m2.

https://29aleja.pl/

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value