katalog
mieszkań
Zobacz

O INWESTYCJI

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz DO PRACY, NAD RZEKĘ, DO RESTAURACJI. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców.

O inwestycji Mate3ny

Budowa Mate3nego zostanie podzielona na kilka etapów. Zakończenie pierwszego z nich planowane jest na III kwartał 2020 roku. Do użytku zostaną wówczas oddane 133 mieszkania. W drugim etapie powstaną dwa budynki, w których znajdą się łącznie 74 mieszkania (szczegóły w zakładce “Mieszkania”).

Skorzystaj z miejsc parkingowych.
Dla mieszkańców osiedla Mate3ny przygotowaliśmy podziemne garaże wielostanowiskowe, które w obu etapach pomieszczą łącznie 303 samochody. Istnieje możliwość wykupienia w nich stałego miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy również komórki lokatorskie, a także wózkownie i rowerownię. Dodatkowe informacje i szczegóły dotyczące cen można uzyskać kontaktując się z naszymi doradcami klienta.

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value