Inwestycja - Mate3ny | Mate3ny - inwestycja Buma Kraków
katalog
mieszkań
Zobacz

O INWESTYCJI

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz DO PRACY, NAD RZEKĘ, DO RESTAURACJI. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców.

O inwestycji Mate3ny

Budowa Mate3nego została podzielona na kilka etapów. Realizacja dwóch pierwszych już się zakończyła, do użytku zostało oddanych 6 budynków, łącznie 210 mieszkań. Budowa trzeciego, ostatniego etapu zakończy się w IV kw. 2022 roku. Ostatni etap inwestycji to kameralny budynek, zaprojektowano w nim tylko 27 mieszkań, przestronne tarasy i balkony, a także lokale usługowe na parterze.

Skorzystaj z miejsc parkingowych.
Dla mieszkańców osiedla Mate3ny przygotowaliśmy zarówno miejsca parkingowe zewnętrzne jak i podziemne garaże wielostanowiskowe. Istnieje możliwość wykupienia w nich stałego miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy również komórki lokatorskie, a także wózkownie i rowerownię. Dodatkowe informacje i szczegóły dotyczące cen można uzyskać kontaktując się z naszymi doradcami klienta.

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value