Dla klienta | Mate3ny - inwestycja Buma Kraków
katalog
mieszkań
Zobacz

DLA KLIENTA

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Jeśli chcesz Grupa BUMA nie tylko wybuduje, ale też wykończy Twoje mieszkanie. Zrobimy to już w trakcie budowy!

Jeśli cenisz sobie szybkie i wygodne rozwiązania, nie  masz ochoty lub czasu na organizowanie i nadzór ekip remontowych, wizyty w sklepach budowlanych i dobór materiałów – zrobimy to za Ciebie.
W standardzie otrzymujesz naprawdę solidne wykończenie poparte 24 miesięczną gwarancją i realizację w terminie odbioru mieszkania od dewelopera.

 

dowiedz się więcej

KREDYTY HIPOTECZNE

Współpracujemy z ekspertem kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji. Dodatkowo zapewni liczne bonusy finansowe.

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY LUB ZAREZERWUJ MIESZKANIE Z DOMU

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które pozwoli Ci na rezerwację mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu. W trakcie całego procesu możesz jednak liczyć na profesjonalną pomoc naszych doradców, począwszy od wyboru mieszkania, po objaśnienie treści umowy. Dla Twojej wygody możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą video konferencji.
Rezerwacja online stanowi duże udogodnienie dla wszystkich osób, które z różnych względów pragną znaleźć wymarzone mieszkanie i załatwić potrzebne formalności nie ruszając się z domu. Z drugiej strony opcja ta doskonale wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych, mobilnych i najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają szybkie i komfortowe rozwiązania.

Jak to działa w praktyce?
Cenimy Twój czas i komfort, dlatego cały proces zamyka się w kilku prostych krokach. Przygotuj komputer z dostępem do internetu, a następnie:
1. Wybierz mieszkanie – możesz to zrobić samodzielnie, lub przy pomocy naszych doradców.
2. Uzgodnij z nami szczegóły umowy.
3. Otrzymasz mailem gotową umowę w formie zaszyfrowanego dokumentu pdf.
4. Wydrukuj i podpisz umowę.
5. Odeślij nam skan umowy.

6. Wpłać zaliczkę przelewem online i gotowe!

Rezerwacja mieszkania nigdy wcześniej nie była tak prosta. Rozsiądź się wygodnie w fotelu, a następnie wyszukaj swoje wymarzone mieszkanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, śmiało kieruj pytania do naszych doradców.

Kolejne kroki związane z zawarciem umowy deweloperskiej będziemy z Tobą uzgadniać indywidualnie na dalszym etapie sprzedaży.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a skrzynek mailowych nie zamykamy nigdy.

Skontaktuj się z nami!

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value