DLA KLIENTA

Osiedle Mate3ny to nie tylko wygodne i funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, ale też szereg dodatkowych benefitów, z których mogą skorzystać wszyscy nasi klienci. Na co mogą liczyć?

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Opcję kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”, przeprowadzonego we współpracy z renomowaną firmą Excellent – możesz wybrać spośród pięciu pakietów. To rozwiązanie idealne dla osób, które wolą oszczędzać czas, pieniądze i zależy im na solidnym wykończeniu (z gwarancją na 24 miesiące).

DORADZTWO KREDYTOWE

Współpracujemy z doradcą kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji.

RABAT NA MEDAL

Przygotowaliśmy akcję rabatową dla aktywnych! Każdy uczestnik tegorocznej edycji Kraków Business Run przy zakupie mieszkania w Mate3nym otrzyma od nas miejsce parkingowe z rabatem -50%! Wystarczy, że zgłosi się do naszego biura sprzedaży (koniecznie z medalem!) do 20 września.

zobacz regulamin promocji

METRAŻ

Example low value Example high value

ILOŚĆ POKOI

Example low value Example high value

PIĘTRO

Example low value Example high value